Müşteri Hizmetleri

0212 909 0 360

0850 302 49 50


Ürün Gönderimi

Sipariş & Teslimat
Hafta içi verilen siparişler açısından:
Hafta içi ve Cumartesi günleri Saat 16:30'a kadar verilen siparişleriniz genellikle aynı gün, istisnai durumlarda izleyen gün içerisinde kargoya verilir.
Pazar günleri ve Saat 16:30'dan sonra verilen siparişleriniz ise ertesi iş günü içerisinde kargoya verilir.


Teslimat Süresi:
Teslimat süresi, büyük şehir merkezleri için genel olarak 1 iş günüdür. Büyük merkezler dışında kalan bölgeler için teslimat süresi iki iş gününe çıkabilir.
Hava koşullarına, yol durumuna ve önceden öngörülemeyecek olağanüstü durumlara bağlı olarak teslimat süreleri uzayabilir.

Notlar:
7 gün içinde havalesi yapılmayan Banka Havalesi/EFT siparişleri iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartınızdan sipariş tutarının tahsil edildiği ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır. Bu açıdan Banka Havalesi/EFT ile yapılan ödemelerin havale bildirim formu kullanılarak tarafımıza bildirilmesi özellikle önem taşımaktadır.
Sipariş vermenizden sonra teslimat yapılmasına kadar geçen süreçte sizinle iletişim kurmamız gerekebilir. Bu bakımdan sabit telefon ve / veya cep telefonu numaralarınızı sistemimize kaydetmeniz önemli ve zaman kazandırıcı bir husustur.


Kargo TakibiSiparişinizin gönderilmesini takiben size email ile bir takip numarası verilir ve online olarak siparişinizin kargo aşamaları hakkında bilgi edinmeniz sağlanır.Ayrıca sitemizin ana sayfasında bulunan online sipariş takip formundan siparişinizin durumunu görebilirsiniz. 

Olumsuz durumlarla çok nadiren karşılaşılsa da, mevcut haklarınızın kaybolmaması için :
Siparişinizi kargo şirketi personelinden teslim alırken; paketin açılmamış ve hasarsız bir durumda olduğundan emin olun. Aksi bir durumda, paketi teslim almayınız. Dilerseniz kargo şirketi ile görüşün ve zabıt tutulmasını sağlayınız.

 
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :